دوره دکترای حرفه‌ای مدیریت کسب‌و‌کار DBA

سیر تحول کسب و کارها سریعتر و پیچیده تر از هر زمان دیگری شده و از صاحبان کسب و کارها و رهبران سازمان ها انتظار می رود تا هم راستا و هم سرعت با پیشرفت های تکنولوژیک و پایدار تصمیمات خطیر و استراتژیک اتخاذ کنند. 

این دوره که مختص رهبران مدرن کسب و کارها طراحی شده است،  حل و فصل مشکلاتی که مدیران در صنعت خود با آن مواجه هستند را تسهیل می کند و به شناسایی پیچیدگی های موجود در کسب و کارهای امروزی و کسب چشم انداز واقعی تر کمک شایانی می کند.

این دوره همچنین به فراگیران کمک می کند تا در یک محیط پرتلاطم و پیچیده که دستخوش تغییر دائمی است، مدیریت کسب و کارهای خود را به سمت مدیریت نوآورانه و  پایدارتر هدایت کنند.

هدف از این دوره پروروش مدیران خلاق و نوآوری است که به دنبال حداکثرکردن تاثیر مثبت سازمان ها در سطح خرد و کلان هستند. دوره فوق با هدف پاسخگویی به نیازهای افراد حرفه ای در محیط فعلی کسب و کار،  آموزش های پیشرفته ای در زمینه مدیریت حرفه ای منابع انسانی، بازاریابی، تدوین استراتژی و سایر زمینه های مرتبط با کسب و کار ارائه می کند تا فراگیران نگرش ها و مهارت هایی مورد نیاز برای پیشرفت تا سطوح بالای رهبری، مدیریتی و مشاوره ای را کسب کنند.

شرکت کنندگان در این دوره ابزارهای مورد نیاز برای ترکیب دانش نظری و عملی که برای بهبود کیفیت تصمیمات و پیشرفت حرفه ای و کسب جایگاه رقابتی در محیط کسب و کار پرچالش امروزی مورد نیاز است را به دست می آورندو دوره DBA سازمان مدیریت صنعتی برای مدیران و مشاوران ارشدی که هم در پی افزایش و به روز کردن دانش و مهارت خود هستند و هم به دلیل مشغله زیاد، وقت آزاد اندکی دارند، طراحی شده است و از انعطاف بالایی در طراحی و اجرا برخوردار است.

دوره DBA سازمان مدیریت صنعتی  به مدیران و مشاوران ارشد سازمان ها کمک می کند تا در زمینه شغلی خود پیشرفت قابل توجهی را تجربه کنند. تمرکز این دوره بر روی مسائل سطح بالا و پیچیده ی استراتژیک در دنیای کسب و کار است و صرفا  به مسائل و محتوای آکادمیک نمی پردازد.

این دوره که توسط  اساتید و مدرسان خبره و مجرب اجرا و نظارت می شود، به فراگیران امکان می دهد تا با آخرین و جدیدترین مفاهیم و متدولوژی های مرتبط با مسائل واقعی دنیای کسب و کار در سازمان خود و کسب و کار خود آشنا شوند.

یکی از برجسته ترین نقاط قوت دوره DBA سازمان مدیریت صنعتی، ارائه مشاوره های حرفه ای و برنامه های توسعه شغلی و حرفه ای توسط اساتید و مشاوران مجرب این دوره با هدف توسعه عملکرد شخصی و حرفه ای است.   

مخاطبین دوره

برای کلیه افرادی که نیاز  به کسب مهارت های تئوریک و عملی در زمینه مدیریتی و رهبری و ارتقا در سطح مدیریتی دارند

برای تمام افرادی که به دنبال واکنش مناسب و موثر در مقابل تغییرات درمحیط های اقتصادی، تکنولوژیک، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی هستند.

برای کلیه افرادی که به گشوده شدن افق های تازه فکری آزاداندیشی و دور شدن از تعصب و جزم اندیشی علاقه مندند

برای کلیه افرادی که به ابزارهای کارآمد برای تصمیم گیری قاطعانه و درست نیاز دارند.   

برای کلیه افرادی است که  به سرمایه گذاری با بازدهی بالا در زمینهیادگیری مدیریت و رهبری در کوتاهترین بازه مانی ممکن و به موثرترین شکل علاقه مندند.   

برای تمام افراد حرفه ای که به دنبال کسب مهارت در زمینه مدیریت چالش های واقعی در محیط کسب و کار و افزایش مهارت های خود و ایفای نقش رهبری در رویارویی با مسائل دنیای واقعی کسب و کار هستند.

دوره دکترای حرفه‌ای مدیریت کسب‌و‌کار DBA

شیوه برگزاری: حضوری

محل برگزاری: سازمان مدیریت صنعتی تبریز

مدت زمان دوره: 512 ساعت

تاریخ شروع دوره: 1403/01/30

شهریه دوره: 1,050,000,000 (ریال)

مدرک دوره: دوره دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA

بروشور دوره

مدرک دوره

گواهینامه این دوره از سوی سازمان مدیریت صنعتی صادر می‌شود. فراگیران می‌توانند برای دریافت گواهینامه بین‌المللی درخواست دهند.

ثبت نام در دوره

دوره آموزشی

دوره دکترای حرفه‌ای مدیریت کسب‌و‌کار DBA

تاریخ شروع دوره:

1403/01/30

مشاوره رایگان

اگر هنوز سوالی در مورد این دوره داری میتونی از همکاران ما مشاوره بگیری.